Commerce Authorize.Net (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Approve
it: Approva

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Transaction key
it: la chiave della transazione

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Card number
it: Numero carta
