Commerce Authorize.Net (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: Card number
lt: Kortelės numeris
