Commerce Authorize.Net (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: API Identifier
pt: Indetificador da API

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: API key
pt: Chave da API

en: Account type
pt: Tipo de conta

en: Login ID
pt: ID de Login

en: Transaction key
pt: Chave da transação

en: Decline
pt: Recusar

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: eCheck
pt: Cheque eletrônico

en: Transaction Key
pt: Chave de Transações

en: CVV
pt: Códido de confirmação

en: Card number
pt: Número do cartão
