Commerce Authorize.Net (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: API key
id: Kunci API

en: Credit card
id: Kartu kredit
