Commerce Authorize.Net (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Card number
ca: Número de targeta
