Commerce Authorize.Net (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Approve
he: אשר

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Decline
he: דחייה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
