Commerce Authorize.Net (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Transaction key
ja: トランザクションキー

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Transaction Key
ja: 取引キー

en: CVV
ja: CVV番号

en: Card number
ja: カード番号
