Commerce Authorize.Net (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: API key
da: API-nøgle

en: Account type
da: Kontotype

en: Transaction key
da: Transaktionsnøgle

en: Decline
da: Afslå

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Transaction Key
da: Transaktions nøgle

en: CVV
da: Kontrolcifre

en: Card number
da: Kortnummer
