Commerce Availablitily Notification (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Id
nl: ID

en: Send
nl: Versturen

en: Buy now
nl: Koop nu

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The ID of the entity of which this comment is a reply.
nl: De ID van de entiteit waar dit een reactie op is.

en: The entity type to which this comment is attached.
nl: Het entiteitstype waar deze reactie mee verbonden is.
