Commerce Availablitily Notification (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Send
lt: Siųsti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta
