Commerce Availablitily Notification (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Send
ar: أرسل

en: Entity type
ar: نوع الكيان
