Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: License
es: Licencia

en: Email
es: Correo electrónico

en: Advanced
es: Avanzado

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Production
es: Producción

en: Customer ID
es: Cliente ID

en: Account ID
es: ID de cuenta
