Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Development
ja: 開発

en: License
ja: ライセンス

en: Country
ja: 国

en: Email
ja: メール

en: Advanced
ja: 高度

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Canada
ja: カナダ

en: United States
ja: 米国

en: Countries
ja: 国

en: Production
ja: 運用中

en: Account ID
ja: アカウント ID
