Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: License
lt: Licenzija

en: Country
lt: Šalis

en: Email
lt: El. paštas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Canada
lt: Kanada

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Production
lt: Produkcija
