Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: License
uk: Ліцензія

en: Country
uk: Країна

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced
uk: Розширені

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Canada
uk: Канада

en: United States
uk: США

en: Countries
uk: Країни

en: Production
uk: Експлуатація

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Sales tax
uk: Податок з продажів

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
