Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: License
ro: Licență

en: Country
ro: Ţară

en: Email
ro: email

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: United States
ro: Statele Unite

en: Production
ro: Producţie
