Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: License
ru: Лицензия

en: Country
ru: Страна

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Canada
ru: Канада

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Countries
ru: Страны

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Sales tax
ru: Налог с продаж

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
