Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Country
sv: Land

en: Email
sv: E-post

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Canada
sv: Kanada

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Countries
sv: Länder

en: Production
sv: Produktion

en: Sales tax
sv: Omsättningsskatt
