Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Country
ar: الدولة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Canada
ar: كندا

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Countries
ar: الدول
