Commerce Bulk (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Fields
ar: الحقول

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: products
ar: منتجات

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: - All -
ar: - الكل -

en: Unit Price
ar: ثمن الوحدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
