Commerce Bulk (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Attribute
he: מאפיין

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Titles
he: כותרות

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Fields
he: שדות

en: Maximum
he: מקסימום

en: Desc
he: יורד

en: Now
he: עכשיו

en: SKU
he: מק"ט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: ago
he: לפני

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: products
he: מוצרים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Bulk
he: צבר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
