Commerce Bulk (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Attribute
az: Atribut

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Maximum
az: Maksimum

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
