Commerce Bulk (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Add
te: చేర్చు

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం
