Commerce Bulk (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Now
lt: Dabar

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Delete terms
lt: Šalinti terminus

en: Percentage
lt: Procentas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: products
lt: prekės

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: variation
lt: variantą

en: variations
lt: variantus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.
