Commerce Currency Resolver (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Currency
uk: Валюта

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Country
uk: Країна

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Commerce
uk: Комерція

en: API key
uk: Ключ API

en: Blocks
uk: Блоки

en: Mapping
uk: Відповідність

en: About
uk: Про модуль

en: Use cross conversion between non default currencies.
uk: Використовувати розрахунок кросс-курсу між не базовими валютами.

en: Amount for example conversions:
uk: Сума для розрахунку прикладу:

en: Currency conversion
uk: Перерахунок валют

en: Matrix
uk: Матриця
