Commerce Currency Resolver (8.x-1.41) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Country
ar: الدولة

en: Amount
ar: المبلغ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Order
ar: الترتيب

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Mapping
ar: إقران

en: About
ar: حول
