Commerce Currency Resolver (8.x-1.52) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Currency
ur: کرنسی

en: Default currency
ur: پہلے سے طے شدہ کرنسی

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Mapping
ur: میپنگ
