Commerce Demo (8.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: category
ar: التصنيف

en: Page
ar: الصفحة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Desc
ar: تنازلي

en: Color
ar: اللون

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
