Commerce Demo (8.x-1.0-rc4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Desc
az: azaldın

en: Color
az: Rəng

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
