Commerce Demo (8.x-1.0-rc4) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Images
fa: تصاویر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: category
fa: دسته‌بندی

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: Page
fa: صفحه

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Desc
fa: نزولی

en: Color
fa: رنگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: special
fa: ویژه

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: 1
fa: ۱

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
