Commerce Demo (8.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: category
lt: kategorija

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Color
lt: Spalva

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Product catalog
lt: Prekių katalogas
