Commerce Demo (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Images
ja: イメージ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Size
ja: サイズ

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: category
ja: カテゴリー

en: Catalog
ja: カタログ

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Color
ja: 色

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Product
ja: 商品

en: Products
ja: 商品

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Shipments
ja: 配送

en: Date added
ja: 追加日付

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: square
ja: 正方形

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
