Commerce Demo (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Color
ne: रंग
