Commerce Demo (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Categories
uk: Категорії

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: category
uk: категорія

en: Catalog
uk: Каталог

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Color
uk: Колір

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: special
uk: спеціальний

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Apply
uk: Застосувати

en: Brand
uk: Фірма

en: Offset
uk: Зміщення

en: Shipments
uk: Вантажі

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Product catalog
uk: Каталог товарів

en: order item
uk: позиція замовлення

en: order items
uk: позиції замовлення
