Commerce EasyPost (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Test
pt: Teste

en: Mode
pt: Modo

en: API key
pt: Chave da API

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Services
pt: Serviços

en: UPS Ground
pt: UPS por terra

en: UPS Standard
pt: UPS padrão
