Commerce EasyPost (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Test
fa: آزمایش

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Mode
fa: سبک

en: Address
fa: نشانی

en: UPS Standard
fa: استاندارد UPS
