Commerce EasyPost (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Test
hi: परीक्षण

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Mode
hi: प्रकार

en: Address
hi: पता

en: PDF
hi: पीडीएफ
