Commerce EasyPost (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Mode
pl: Tryb

en: Address
pl: Adres

en: API key
pl: Klucz API

en: Services
pl: Serwisy
