Commerce EasyPost (2.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Test
ar: الاختبار

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Mode
ar: النمط

en: Address
ar: العنوان

en: Live
ar: مباشر
