Commerce EasyPost (2.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Test
lt: Testas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Mode
lt: Būdas

en: Address
lt: Adresas

en: Live
lt: Gyva
