Commerce Email (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Subject
ru: Тема

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Event
ru: Событие

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Conditions
ru: Условия

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Bcc
ru: Скрытая копия

en: Cc
ru: Копия

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Test email
ru: Тестовая электронная почта

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: All conditions must pass
ru: Все условия должны выполняться

en: Only one condition must pass
ru: Только одно условие должно выполняться

en: Condition operator
ru: Оператор условия
