Commerce Email (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Event
ar: الحدث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Conditions
ar: الشروط

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
