Commerce Email (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Subject
he: נושא

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Event
he: אירוע

en: Email
he: דוא"ל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Conditions
he: תנאים

en: email
he: דוא"ל

en: Role
he: תפקיד

en: Emails
he: אימיילים

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Text format
he: מבנה טקסט
