Commerce ePayco (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Key
az: Açar

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
