Commerce ePayco (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: N/A
he: -ללא-

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Key
he: מפתח

en: Interval
he: מרווח

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Machine Name
he: שם מכונה
