Commerce ePayco (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: API Key
lt: API raktas

en: N/A
lt: N/D

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Key
lt: Raktas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Card number
lt: Kortelės numeris
