Commerce ePayco (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: N/A
uk: Н/Д

en: Amount
uk: Величина

en: Phone
uk: Телефон

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Created date
uk: Дата створення

en: Key
uk: Ключ

en: Commerce
uk: Комерція

en: Interval
uk: Проміжок

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Card number
uk: Номер картки

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
