Commerce ePayco (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
