Commerce FedEx (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Mode
pl: Tryb

en: description
pl: opis

en: API key
pl: Klucz API

en: options
pl: opcje

en: API password
pl: Hasło API

en: Calculate
pl: Oblicz

en: Account number
pl: Numer konta
