Commerce FedEx (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Mode
ru: Режим

en: g
ru: г

en: description
ru: описание

en: API key
ru: API-ключ

en: options
ru: параметры

en: Live
ru: Действующий

en: quantity
ru: количество

en: API password
ru: Пароль API

en: Calculate
ru: Рассчитать

en: Account number
ru: Номер счёта

en: ml
ru: мл

en: kg
ru: кг

en: Commerce (shipping)
ru: Торговля (доставка)
